בולס ג'ניבר bols genever


בולס ג'ניבר 1820bols

ג'ניבר הוא המשקה הלאומי של הולנד, התקן מאפשר ייצור ג'ניבר רק בהולנד ומספר מקומות בסביבתה הקרובה.

בולס מזקקים ג'ניבר מאז שנת 1664. בשנת 1820, בולס הציגו ג'ניבר מהפכני, בעל טעם מעודן ומאוזן, הודות לחיבור בין תזקיק לתת, תזקיק דגנים נייטרלי ותבלינים. נהוג לשתות את הג'ניבר נקי, אולם בארצות הברית הוא הפך במהרה ללהיט בסצנת הקוקטלים המפורסמת. טעמו העשיר ויכולתו להתערבב עם מגוון משקאות רחב מקנה לו יתרון מיידי.

הג'ניבר הוא הגלגול הקודם של הג'ין, המרכיב הבוטני המרכזי הינו גרגירי הערער (ג'וניפר,חיינבר). מכאן גם מגיע השם.  לאורך השנים יותר ויותר מזקקות החלו ליצור תזקיקי דגנים אשר תובלו בגרגירי גו'ניפר, תבלינים ופירות וכך נוצר המשקה המוכר –ג'ין.

הג'ניבר של בולס מיוצר בדיוק לפי המתכון המקורי משנת 1820, מזוקק שלוש פעמים ומכיל מעל 50% לתת. 42% אלכוהול  הוא החוזק האופטימאלי שנקבע על ידי המאסטר דיסטילר, טכניקת הזיקוק המוקפדת דומה מאוד לזו של תעשית הסינגל מאלט וויסקי.

נפח: 700 מ"ל

אחוז אלכוהול: 42%

 

 

63b89364ce65060d402b54605b2f4cf1

קוקטיל מומלץ:

Dutch & Stormy

50 מ"ל בולס ג'ניבר

10 מ"ל מיץ ליים טרי (או לימון)

ג'ינג'ר ביר

למזוג המרכיבים לכוס גבוהה מלאה קרח

לערבב ולקשט בנענע

Previous הפינליסטים של WorldClass מגיעים לג'אספר ג'ונס
Next גליאנו אפריטיבו galliano aperitivo

2
תגובות:

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
חמשת סוגי הג'ין - מיקסולוגמתכון: קוקטייל נגרוני - כל סוגי הנגרוני - מיקסולוג Recent comment authors
הכי חדש הכי ישן הכי מוצבע
trackback

[…] נסו לדוגמה לערבב את הקוקטייל עם ג'ין הנדריקס! או אפילו בולס ג'ניבר ותקבלו נגרוני יותר פרחוני ועם טעמים שונים ממה […]

trackback

[…] זהו הסגנון המקורי והראשוני של הג'ין, זה שנוצר ע"י כימאי בהולנד לשימושים רפואיים, הוא שונה מהסגנונות האחרים במספר מובנים. ההבדל המשמעותי ביותר הינו שבסגנון זה משתמשים בגרגירי שעורה (Malt) בתהליך הבישול, במקום במיקס של דגנים שונים, שימוש בדגנים אלה מעניק לג'ין לאחר הזיקוק הרבה יותר צבע וטעמים בוטנים שמזכירים וויסקי. לאחרונה אנחנו רואים מגמת עלייה ניכרת בשימוש בג'ניבר בעולם הקוקטיילים, אבל בכל זאת תוכלו להנות משתיתו בכל דרך אחרת. המותג הנפוץ ביותר הקיים בשוק הינו בולס ג'ניבר. […]