יגרמייסטר jagermeister


יגרמייסטרJagermeister_Bottle

יגרמייסטר הוא ליקר מתקתק מריר המיוצר מ- 56 רכיבים טבעיים, ביניהם תבלינים, פירות, עשבי תיבול, קליפות עצים. חלק מהרכיבים מזוקקים וחלקם מושרים באלכוהול. בין התבלינים אפשר למצוא קינמון, אניס,  ציפורן,  ג’ינג’ר, זעפרן וכוסברה. הרכיבים מיובאים מכל רחבי העולם ונבחרים בקפידה. המתכון של יגרמייסטר הינו מתכון סודי ביותר מאז יצא המותג לעולם לראשונה בשנת .1934  יגרמייסטר הוא מותג האלכוהול מספר 7 במכירות בעולם, כמו כן זהו הליקר מס 1 המיובא לארה"ב, והמשקה האלכוהולי מספר 1 בייצוא מגרמניה. יגרמייסטר הוא משקה המזוהה עם חיי לילה סוערים ,מסיבות, פסטיבלים ומוזיקה. אין תפריט או בר בעולם ללא המשקה. יגרמייסטר נהוג לשתות מהמקפיא בשוט, אולם הוא משתלב היטב עם משקאות אנרגיה, קולה, ג'ינג'ר, טוניק וכבסיס נפלא לקוקטיילים. המשקה נחשב גם כדג'סטיף מצוין – בסיום ארוחה צריכת יגרמייסטר מסייעת לתהליך העיכול.

משמעות השם יגרמייסטר הינו "אמן הצייד". מעבר להיותו כרוך במסורת של צייד, האגדה מספרת על קדוש בשם הוברטוס שיצא לצוד, כיוון קשתו לעבר אייל תועה וחזה בהתגלות – בין קרניו של האייל ראה צלב מואר. הוברטוס החליט שלא לצוד את האייל לאור התגלות זו, ומשנפטר זכה לתואר "פטרונם של הציידים". אגדה זו הינה הבסיס ללוגו המותג המפורסם.

יגרמייסטר נרקח לראשונה על ידי קורט מאסט בשנת 1934, כחלק מתהליך ארוך של חיפוש אחר התרכובת המושלמת. קורט עבד במפעל לייצור חומץ היין של אביו, ופעל להרחבת העסק המשפחתי. מרגע שהושלמה מלאכת הייצור של הליקר, היה ברור כי החברה תתמקד אך ורק בייצורו, בשל אופיו הייחודי של המשקה ובשורת החדשנות המוצרית שהוא נושא. עד היום החברה היא חברה משפחתית המייצרת מוצר אחד בלבד!

הכנת המשקה אורכת שנה – הוא עובר תהליכים ארוכים ומוקפדים לטובת יצירת הטעם הייחודי לו, כולל יישון בחביות אלון, 383 בדיקות בקרת איכות.

 

יגרמייסטר הינו מותג איקוני, הנמכר ב- 70 מדינות בעולם בהצלחה מסחררת, בשל מורכבות וייחודיות טעמו. זהו מותג המשחק מחוץ לגבולות קטגוריות אלכוהול רווחות.

אחוז האלכוהול ביגרמייסטר הינו   35%

טמפרטורת ההגשה האידיאלית הינה מינוס 18 מעלות.

Previous חדש בארץ: רמי מרטן 1738
Next איך מייצרים אלכוהול? - כל התשובות

תגובות:

avatar